Kadının En Güzel Yeri

X-Paylaşım Facebook Hayran Sayfası
-
8 Eylül 2009/14:50 #1

Kadının En Güzel Yeri

En Güzel Yeri


Erkeklerin kadınlarda seksi buldukları yerleri merak ediyor musunuz? Cevaplarımıza bakarak en beğendiğiniz ve seksi bulduğunuz özelliğinizi ön plana çıkarın! Koku Kokunuz bir erkeğin başını döndüren şey olabilir. Sevgiliniz kokunuza bayılıyorsa, vedalaşırken sizi biraz daha koklamasına izin verin. Dudaklar Koyu kırmızı ruj dolgun dudaklarınızı daha arzulanır bir hale getirebilir. Erkekler için ilk öpücük çok önemlidir. Onu unutamayacağı şekilde tutkulu bir şekilde öpün. Tırnaklar Erkekler tırnakları cadılıkla özdeşleştirseler de seks sırasında tırnaklarınızı sırtında gezdirmenizden büyük zevk alırlar. Köprücük kemiği Yanlış okumadınız, köprücük kemiği bölgeniz bazı erkekler için en seksi yeriniz olabilir.


Gözler


Seksi bakan gözlere hiçbir erkek karşı koyamaz. Dumanlı göz makyajı ya da pırıltılı göz farı ile seksi bakışlara sahip olabilirsiniz. Siyah maskara, ince ve düzgün sürülmüş eye-liner ile gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Makyajınızın geri kalanı için uygulayacağınız pembe allık ve gülkurusu dudaklar size doğal bir görünüm verebilir.


Boyun


Kuşkusuz erkekleri en çok tahrik eden bölge boyun.. Uzun boyunlu, saçları sırtına dökülmüş bir kadından daha seksi ne olabilir.


Kulak memeleri


Yumuşak ve hassas.. Erkekler buna bayılıyor.


Saçlar


Dağınık saçlar ya da dağınık topuz erkekleri en cezbeden haller.


Göğüsler


Çoğu erkek için tartışmasız kadınların en dikkat çekici ve seksi özelliği göğüslerdir.


Ten


Yumuşak bir ten her erkeği etkiler, sıcaklığınızı hissettirir. Pürüzsüz ve temiz bir vücuttan daha seksi ne olabilir ki?

Benzer Konular

Cinsellik kategorisindeki Kadının En Güzel Yeri konusuna benzer yazılar. Kadının En Güzel Yeri yazısını beğendiyseniz belki bu konular da ilginizi çekebilir.


Zaman: GMT +2 Saat:14:49

©2005 - 2013 X-Paylasim.com - Genel eğlence ve bilgi paylaşım platformu. SimpleX vBulletin Theme
Web Dizini Powered by vBulletin® Version Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd. SEO by vBSEO 3.3.1 1 2
istanbul tadilat işleri network güvenlik