Cinsel Eğitim Belgeseli – Kamasutra

X-Paylaşım Facebook Hayran Sayfası
-
12 Ocak 2011/15:14 #1

Cinsel Eğitim Belgeseli – Kamasutra

Önce bir uyarı: Kesinlikle pornografi değildir, bilimsel bir cinsel eğitim materyaldir

Kama Sutra, Hint lisanında iki ayrı kelimedir. Bunlardan birincisi “kama” zevk demektir. İkincisi ise “sutra” yani kitap anlamına gelmektedir. İki kelime birleşince Zevkin Kitabı anlamına gelmektedir. Kimilerine göre, Hindistan kökenli bir yaşam tarzıdır. Kimilerine göre ise sadece cinsel birleşme yoludur.
Sadece bir cinsel eylem olarak nitelendirilen “Kama Sutra” eşleşme ve beraberlik yöntemi olarak kullanılmaktadır. Bir tür yaşama sanatı olarak varsayılmıştır.

Bu öğretinin amaçları arasında kadın, erkek, çiftler arası denge, yaşamı sevdirmeyi amaçlayan düşünceler olmaktadır. Buna ek olarak cinsel açlığın giderilmesi konusunda kullanılabileceği görüşü de vardır. Ama genel olarak bunu sadece cinsel eylem olarak görenlerin sayısı daha yüksektir. Kamasutra pozisyonları çiftleri zevkin doruklarına çıkartır.

Buradan indirebilirsiniz. Tek link, benim uploadım ve şifresiz. Üstelik tamamen Türkçe dublaj, yüksek kalitede görüntü. Tek tıkla indirin

Скачать файл Kamasutra.zip. Скачать бесплатно и без регистрации с TurboBit.netCinsel Eğitim Belgeseli – Kamasutra

Benzer Konular

Cinsellik kategorisindeki Cinsel Eğitim Belgeseli – Kamasutra konusuna benzer yazılar. Cinsel Eğitim Belgeseli – Kamasutra yazısını beğendiyseniz belki bu konular da ilginizi çekebilir.


Zaman: GMT +2 Saat:09:48

©2005 - 2013 X-Paylasim.com - Genel eğlence ve bilgi paylaşım platformu. SimpleX vBulletin Theme
Web Dizini Powered by vBulletin® Version Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd. SEO by vBSEO 3.3.1 1 2
istanbul tadilat işleri network güvenlik