olamaz yattaradan şok haberler

X-Paylaşım Facebook Hayran Sayfası
-
27 Eylül 2008/22:19 #1

olamaz yattaradan şok haberler

Yattara, Trabzonspor ile Katar kulübünün arasında görüşmelerin sürdüğünü belirterek, “Parasal konularda sorun yaşanıyor, umarım bu sorunlar aşılır. Transferimden hem Trabzonspor karlı çıkmış, olur hem de ben para kazanmış olurum” dedi.

Trabzonspor ve Katar'ın Al Saad kulübü menajerleri arasındaki görüşmelerin sürdüğü, bu gece yarısına kadar görüşmelerin sürebileceği kaydedildi.
changeTarget(document.getElementById("news_content ")) Kaynak: olamaz yattaradan şok haberler
VE YATTARA GİTTİ
DHA'nın haberine göre; 3 günden beri devam eden pazarlıklar sonucu Katar ekibi tüm şartları kabul ettiğini bu sabah bordo mavililere bildirdi. Bordo mavili kulübün bu transferden 10 milyon 800 bin Euro aldığı, Gineli oyuncu Yattara'nın ise sezon başında aldığı peşinatı kulübe geri ödediği öğrenildi. Bu arada menajerlerin ücretleri de dahil diğer masrafları Katar ekibinin ödemeyi kabul ettiği belirtildi. İki kulübün yöneticilerin anlaşmayı bayramdan sonra imzalayacakları öğrenildi! Bunun nedeni ise Katar'da Cuma günü resmi tatil oluşu. Ardından da Ramazan bayramı araya gireceğinden ötürü, resmi işlem yapılamıyor. Bu nedenle imzalar Ramazan bayramı sonrasına atılabilecek! Transferde birçok pürüz çıkmasına karşın ısrarcı olan Katar ekibi, Futbol Federasyonu'ndan transfer süresi bitmesine rağmen gerekli izinleri almıştı. "ANLAŞMAYA VARDIK" Trabzonspor İdari Menajeri Caner Çuvalcıoğlu, Yattara'nın transferiyle ilgili olarak Katar'ın Al-Sadd takımıyla prensip anlaşmasına vardıklarını söyledi. Trabzonspor Kulübü, Al-Sadd Kulübü ve İbrahim Yattara arasında bugün yapılan üçlü görüşme sonrasında transferle ilgili prensip anlaşmasına vardıklarını ifade eden İdari Menajer Çuvalcıoğlu, yaşanan sorunların giderildiğini söyledi. Çuvalcıoğlu, "Üçlü görüşmelerde anlaşmaya vardık. Bizim olmazsa olmazlarımızdan olan anlaşma şartlarını karşı taraf kabul etti. Bunun sonucunda prensip anlaşmasına vardık. İş henüz resmiyete dökülmedi. Katar'da tatil olması ve bayramın araya girmesi sebebiyle prosedürle ilgili işlemler uzadı. Bunların giderilmesi halinde Yattara, hafta başında Katar'a gidecek" dedi. Kaynak: Lig TV


OLAMAZ YATTARA GİTTİ
28 Eylül 2008/12:00 #2
yattara 'mı paragözün teqi yha!! sattı takımı.. ve zaten gitmesi daha iyi oldu.. çünkü adamın aklı o takımda(parada) kalcaktı iyi performans sergileyemeyecekti..

hem şimdi onun yerine devre arasında MEHMET TOPUZ geliyo..

mehmet topuz takım adamı.. yattara ise şov
28 Eylül 2008/12:11 #3
ama olsun takımın yıldızı yattara
28 Eylül 2008/12:24 #4
ewt öle ama adam gitmek istiyo.. zorla takımda tutsan bile eskisi kadar etkili olmaz ki.. gitmes isTEdiği için göndeRilmesi çok doğru oldu bence.. hem yerine gelecek adam takım uyumu açısından yattara'Dan çok daha iyi
28 Eylül 2008/20:03 #5
tamam ikna oldum hehehhehe

Benzer Konular

Diğer Takımlar kategorisindeki olamaz yattaradan şok haberler konusuna benzer yazılar. olamaz yattaradan şok haberler yazısını beğendiyseniz belki bu konular da ilginizi çekebilir.


Zaman: GMT +2 Saat:09:27

©2005 - 2013 X-Paylasim.com - Genel eğlence ve bilgi paylaşım platformu. SimpleX vBulletin Theme
Web Dizini Powered by vBulletin® Version Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd. SEO by vBSEO 3.3.1 1 2