Ergun Candan - Antik Mısır Sırları E-Kitap

X-Paylaşım Facebook Hayran Sayfası
-
8 Temmuz 2009/15:44 #1

Ergun Candan - Antik Mısır Sırları E-Kitap

Antik Mısır Sırları E-Kitap İndirErgun Candan - Antik Mısır Sırları E-Kitap
Ergun Candan - Antik Mısır Sırları
Ergun Candan - Antik Mısır Sırları E-Kitap
Bir zamanlar "Ezoterik Kültür"ün en önde gelen kalelerinden biri olan Antik Mısır, Dünya coğrafyasında yer almış en gizemli toplumlardan biridir.
Mısır, kadin çağlarda çok sayıda kişiyi eğiten ve yetiştiren bir okuldu... Bir zamanlar yeryüzünü aydınlatmış olan "Osiris'in Işığı", bugün terkedilmiş mabetlerde artık sönmüş durumdadır. Atlantisli bilge Thot'un binlerce yıl önce söylemiş olduğu kehanet niteliğindeki şu sözleri, bugün tam anlamıyla gerçekleşmiş bulunmaktadır:
Ey Mısır! Gelecek kuşaklara senden hatıra olarak sadece inanılmaz masallar kalacaktır ve seninle ilgili olarak geriye, taşlara oyulmuş kelimelerden başka bir şey kalmayacaktır.
Evet... Taşlara oyulmuş bir tarih...
Bu taş sayfaların üzerine işlenmiş hiyeroglifler arkeologlar ve tarihçilere bugün çözümlenebilmiştir. Ama bütün bunlara rağmen ortada yine de, önemli bir sorun kalmıştır:
Bu gizemli tarihin ve kültürün sırlarına nüfuz etmek.
İşte bunu yapabilmek için, tarihin geçmiş dönemlerine geri dönüyor ve bir zamanlar Mısır'daki mabetlerin içinde yaşananları gözümüzün önünde canlandırmaya başlıyoruz.
Kitabın sayfalarını açtığınızda, Mısır'da gerçekleştirilen "Gizli Öğreti"ye, mabetlerin içine girerek, bizzat kendiniz rahiplerin arasında yaşayarak şahit olacaksınız...
Ergun Candan - Antik Mısır Sırları E-Kitap
http://rapidshare.com/files/22843187...kan90.rar.html

Alıntıdır.

Benzer Konular

Elektronik Kitap ve e-Book kategorisindeki Ergun Candan - Antik Mısır Sırları E-Kitap konusuna benzer yazılar. Ergun Candan - Antik Mısır Sırları E-Kitap yazısını beğendiyseniz belki bu konular da ilginizi çekebilir.


Zaman: GMT +2 Saat:12:18

©2005 - 2013 X-Paylasim.com - Genel eğlence ve bilgi paylaşım platformu. SimpleX vBulletin Theme
Web Dizini Powered by vBulletin® Version Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd. SEO by vBSEO 3.3.1 1 2