Güneyli Vampir Serisi (Gündüz Ölüsü / ŞEhir Ölüsü / Kulüp Ölüsü) PDF Ebook

X-Paylaşım Facebook Hayran Sayfası
-
26 Eylül 2010/23:15 #1

Güneyli Vampir Serisi (Gündüz Ölüsü / ŞEhir Ölüsü / Kulüp Ölüsü) PDF Ebook

Gündüz Ölüsü - Charlaine Harris PDF E-book

Çoğu kişi (buna bende dahil) Alacakaranlık serisinin ardından bir vampir hikayesi furyasına kapıldı gidiyor. Gündüz ölüsü'de Charlaine Harris tarafından yazılan bir Güneyli Vampir hikayesi imiş. Her ne kadar bu kitabı okumasam da gelen yoğun istek üzerine paylaşıyorum. Söylentiye göre 9 kitaptan oluşan bir seri imiş ancak 3 tanesi Türkçeye çevrilmiş henüz. Ayrıca True Blood'ı doğuran serinin ilk kitabı Gündüz Ölüsü. Şimdiden hayırlı okumalar...
Kitabın Konusu;
Sookie Stackhouse, Louisina’nın ufak bir kasabasında, kendi halinde bir bar garsonu.
Sessiz, sakin, etliye sütlüye karışmaz ve öyle çok sık dışarı çıkmaz. Güzel olmadığından değil. Güzel bir kız. Sadece, Sookie bir çeşit ‘beceriksizliğe’ sahip. İnsanların zihnini okuyabiliyor. Bu yüzden de erkekler tarafından pek tercih edilmiyor, diyelim.
Bir gün Bill ile tanışıyor, uzun boylu, yakışıklı, esmer -üstelik Sookie adamın aklından geçen tek kelimeyi bile duymuyor. Bill, Sookie’nin hayatı boyunca beklediği erkek...
Fakat Bill’in de kendine has bir ‘beceriksizliği’ var. O bir vampir, hem de kötü şöhretlisinden. Ciddi anlamda tüyleri diken diken eden bir grupla takılıyor ve hepsi de -ne sürprizdir ki- potansiyel katil. Üstüne üstlük, Sookie’nin iş arkadaşlarından biri öldürülünce, Sookie sıranın kendisinde olduğunu düşünmeye başlıyor.
Buradan lütfen

Gündüz Ölüsü E-book download
Şehir Ölüsü - Charlaine Harris PDF Türkçe E-book

Güneyli Vampir Serisi (Gündüz Ölüsü / ŞEhir Ölüsü / Kulüp Ölüsü) PDF Ebook
Sookie Stackhouse güzel tabii. Ama herkes beyninin peşinde!

Vampirin teki gelip Sookie'den telepatik güçlerini kullanarak bir başka kayıp vampiri bulmasını istediğinde, Sookie bu görevi yerine getirmeyi ancak tek bir şartla kabul ediyor. Kan-emiciler, insanları rahat bırakacaklarına dair kesin söz vermeli!

Barmen kızımız Sookie Stackhouse'un bu aralar şansı pek yaver gitmiyor. Önce iş arkadaşı öldürülüyor ve bu durumu görünürde kimse umursamıyor. Derken, canavar ruhlu bir yaratık tarafından zehirli bir kırbaçla kamçılanıyor. Ve tam o sırada devreye kanından zehri emmek için vampirler giriyor -sanki kan emmek işlerine gelmezmiş de kıyak çekiyorlarmış gibi!

Sookie borçlanıyor tabii. Dolayısıyla bu kan-emicilerden biri ondan iyilik isteyince de geri çeviremiyor. Aradan çok geçmeden soluğu Dallas'ta alan Sookie telepatik güçlerini kullanarak kayıp vampiri bulmaya çalışıyor. Ayrıca bu konuyla alakalı bazı insanlarla da görüşmek zorunda. Yalnız bir şartı var. Vampirler uslu duracaklarına ve bu insanlara zarar vermeyeceklerine söz vermeli. Tabii söylemesi kolay. Vampir tayfasının yoldan çıkması için gereken tek şey leziz bir sarışın ve işlerin katliam boyutu kazanmasına yarayacak minik bir hata…

DOWNLOAD :
Sehir Ölüsü Türkçe PDF E-book
Kulüp Ölüsü - Charlaine Harris PDF Türkçe E-book

Charlaine Harris'in yazdığı Güneyli Vampir Hikayesi serisinin 3. kitabı Kulüp Ölüsü. Vampir romanlarından hoşlananların okuması gereken eğlenceli, hoş bir kitap.
Konusuna gelince;

Biricik sevgilinizin başının belada olduğunu düşünürken, beyefendiyi bir başkasıyla, iş üzerinde yakalasanız ne yapardınız?

Sookie Stackhouseun sevgilisi bir vampir. İsteyerek hayatına dahil ettiği tek vampir de o. Bili. Yalnız bu aralar Bili biraz uzak. Başka bir eyalette olduğu için uzak, başka bir sebep yok! Fesat ve seksi patron Ericinse ölümsüz çalışanını nerede bulacağına dair bir fikri elbette mevcut. Sookienin kendini derin yeraltı dünyasındaki Ölüler Kulübüne katılmak misyonuyla Jackson, Missippiye giderken bulmasının sebebi de bu. Ölüler Kulübü, vampir sosyetesinin en itibarlı üyelerinin hoş vakit geçirmek ve biraz da 0 grubu kan yumulmak için gittiği tehlikeli bir buluşma noktası. Sookie sonunda sevgilisine kavuştuğunda -ki, son derece ciddi bir ihanet aşamasında-Billi kurtarsa mı, yoksa kendi elleriyle mi haklasa, karar veremeyecek!
Kitap için buradan lütfen


Kulüp Ölüsü E-book download

Benzer Konular

Elektronik Kitap ve e-Book kategorisindeki Güneyli Vampir Serisi (Gündüz Ölüsü / ŞEhir Ölüsü / Kulüp Ölüsü) PDF Ebook konusuna benzer yazılar. Güneyli Vampir Serisi (Gündüz Ölüsü / ŞEhir Ölüsü / Kulüp Ölüsü) PDF Ebook yazısını beğendiyseniz belki bu konular da ilginizi çekebilir.


Zaman: GMT +2 Saat:18:54

©2005 - 2013 X-Paylasim.com - Genel eğlence ve bilgi paylaşım platformu. SimpleX vBulletin Theme
Web Dizini Powered by vBulletin® Version Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd. SEO by vBSEO 3.3.1 1 2