Ateşi Yakalamak - Suzanne Collins Pdf Türkçe E-book

X-Paylaşım Facebook Hayran Sayfası
-
3 Ekim 2010/14:37 #1

Ateşi Yakalamak - Suzanne Collins Pdf Türkçe E-book

Açlık Oyunları kitabının 2.cisi olan "Ateşi Yakalamak"ta Suzanne Collins yine çok güzel bir kurgu hazırlamış bizlere.
Kitabın konusu;
Capitol mutsuz, huzursuzluk artıyor. Ateşle dans eden kız bir kıvılcım yaktı, yerin altından yükselen isyan şimdi patlama noktasında...

Kıvılcımlar parlıyor, alevler yayılıyor ve capitol intikam istiyor.

Her şeye rağmen, Katniss Açlık Oyunları’nın galibi oldu. O ve 12. Mıntıka’dan arkadaşı Peeta Mellark hayatta kalabilmeyi başarabildiler. Her şeyden sonra Katniss, ailesine ve en yakın dostu Gale’e geri döndü. Gale ona karşı soğuk davranmaktadır. Peeta ise ona tamamen sırtını dönmüştür ve Capitol’e karşı bir isyan olduğuna dair dedikodular dolanmaktadır. Bu isyanda Katniss ve Peeta’nın da payı olmuş olabilir.

Şok içinde olan Katniss, büyük bir kargaşayı ateşlemiştir ve bu kargaşayı durduramayacağından endişelenmektedir. Katniss ve Peeta’nın Capitol’ün zalim Zafer Turu için mıntıkaları dolaşma zamanı yaklaşırken, bahisler oldukça yüksektir. Eğer birbirilerine olan aşklarını tamamen yitirdiklerini kanıtlayamazlarsa, sonuç korkunç olacaktır.

Açlık Oyunları üçlemesinin ikinci kitabı olan Ateşi Yakalamak kitabında, Suzanne Collins Katniss Everdeen’in büyüleyici hikayesine devam ediyor. Onu her zamankinden daha da zorluyor… Her sayfasında okuyucuyu sürprizlerle şaşırtmaya devam ediyor.


Kitap için;
Ateşi Yakalamak - Suzanne Collins PDF Türkçe E-book DOWNLOAD
20 Ekim 2010/14:17 #2
teşekkür ederim

Benzer Konular

Elektronik Kitap ve e-Book kategorisindeki Ateşi Yakalamak - Suzanne Collins Pdf Türkçe E-book konusuna benzer yazılar. Ateşi Yakalamak - Suzanne Collins Pdf Türkçe E-book yazısını beğendiyseniz belki bu konular da ilginizi çekebilir.


Zaman: GMT +2 Saat:10:24

©2005 - 2013 X-Paylasim.com - Genel eğlence ve bilgi paylaşım platformu. SimpleX vBulletin Theme
Web Dizini Powered by vBulletin® Version Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd. SEO by vBSEO 3.3.1 1 2