Stephenie Meyer - Göçebe Kitap Özeti

X-Paylaşım Facebook Hayran Sayfası
-
10 Ağustos 2009/15:47 #1

Stephenie Meyer - Göçebe Kitap Özeti

Göçebe Kitap Özeti - Stephenie MeyerStephenie Meyer - Göçebe Kitap Özeti

Kitabın Adı :
Göçebe

Yazarın Adı :
Stephenie Meyer

Yayını : Epsilon


Kitap Özeti ;

Ama Göçebe’nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.Göçebe, Melanie’nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie’nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared’ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar.
Dış güçler, Göçebe ve Melanie’yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar.Zamanımızın en çok ilgi uyandıran yazarlarından biri olan Stephenie Meyer, aşkın direnci ve insan olmanın asıl anlamını anlatan, unutulmaz ve heyecan dolu bir romanla yine sizlerle beraber.
....

Benzer Konular

Kitap ve Roman Özetleri kategorisindeki Stephenie Meyer - Göçebe Kitap Özeti konusuna benzer yazılar. Stephenie Meyer - Göçebe Kitap Özeti yazısını beğendiyseniz belki bu konular da ilginizi çekebilir.


Zaman: GMT +2 Saat:22:23

©2005 - 2013 X-Paylasim.com - Genel eğlence ve bilgi paylaşım platformu. SimpleX vBulletin Theme
Web Dizini Powered by vBulletin® Version Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd. SEO by vBSEO 3.3.1 1 2