5 yasında hamıle oldu

X-Paylaşım Facebook Hayran Sayfası
-
10 Aralık 2008/02:29 #1

5 yasında hamıle oldu

5 yasında hamıle oldu
5 Yaşında Anne Oldu


Resmi büyütmek için tıklayın Bundan Tam 68 Yıl Önce Küçük Kız Lina'nın Göğüsleri Çıkmaya, Karnı Şişmeye Başladı. Küçük Kızın Annesi Kıznın Karnında Tümör Olduğu Şüphesiyle Hastaneye Götürdü. İnsanı Hayrete Düşüren Durum İse Orada Ortaya Çıktı.


Bundan tam 68 yıl önce küçük kız Lina'nın göğüsleri çıkmaya, karnı şişmeye başladı. Küçük kızın annesi kıznın karnında tümör olduğu şüphesiyle hastaneye götürdü. İnsanı hayrete düşüren durum ise orada ortaya çıktı.

İnternette insanı hayrete düşüren olay yeniden tartışılmaya başlandı. 1939'da Peru'nun And Dağları'nın eteğinde yaşayan fakir bir ailenin kızı olan Lina Medina, daha 5 yaşında doğum yaparak "dünyanın en küçük annesi" oldu, hem de bilim dünyasını hayrete düşürdü. Şimdilerde üzerinden 68 yıl geçen olayın dasyası yeniden açıldı. D oğumu yaptıran doktor Gerardo Lozada'nın tuttuğu dosya yeniden inceleniyor.
Minik kızın annesi, çocuğunun karnının böyle şişmesi üzerine endişelenerek hastaneye götürdü. Yapılan muayenede ise küçük kızın karnında tümör değil, 7.5 aylık bir bebek olduğu anlaşıldı.

DÜNYANIN EN KÜÇÜK ANNESİ OLDU

Daha kendi çocukkken 14 Mayıs 1939'da 2 kilo 700 gram ağırlığında bir erkek çocuk dünyaya getiren küçük kız Lina, gerçek bebeğiyle değil 'bez bebekle' oynamaya devam etti. Bebeğe ise doğumu yaptıran doktorun adı olan Gerardo verildi.

BUNUN ADI MUCİZE

Olayla ilgili olatak hemen soruşturma başlatıldı ve minik kızın babası gözaltına alındı. Ancak delil yetersizliğinden serbest kaldı. Öz annesini 10 yaşına kadar ablası zanneden Gerardo, 40 yaşında ilik kanserinden öldü. Lina ise 38 yaşında evlenip bir kez daha anne oldu. Bundan 68 yıl önce yaşanan olayın dosyası şimdi internette tartışılıyor. Çoğu insan hem olaya hem de fotoğrafa inanmasa da doktarın görüşü, "5 yaş öncesi ergenlik çok nadir rastlanan bir durum, bu durumun hamilelikle sonuçlanması ve sağlıklı doğum ise tam anlamıyla bir mucize."
19 Aralık 2008/16:26 #2
Mucize deil YALAN!

İnsanların üreme hormonları ergenlik döneminde başlar ve ergenlik dönemi yaklaşık 12-13 yaştır... Bu yaşta üreme hormonlar başlar ve 13 yaşından sonra doğum meydana gelir... 5 yaşındaki bir çocuğun değil üreme hormonu üreme organı bile gelişmez! Yani bu imkansız ve sallama bir olaydır


YANİ BENCE !

Benzer Konular

Korkunç / Ürkütücü Hikayeler kategorisindeki 5 yasında hamıle oldu konusuna benzer yazılar. 5 yasında hamıle oldu yazısını beğendiyseniz belki bu konular da ilginizi çekebilir.


Zaman: GMT +2 Saat:13:20

©2005 - 2013 X-Paylasim.com - Genel eğlence ve bilgi paylaşım platformu. SimpleX vBulletin Theme
Web Dizini Powered by vBulletin® Version Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd. SEO by vBSEO 3.3.1 1 2