Küçük Kız - Yeni Ürkütücü Hikayeler

X-Paylaşım Facebook Hayran Sayfası
-
11 Temmuz 2009/19:14 #1

Küçük Kız - Yeni Ürkütücü Hikayeler

Küçük Kız - Yeni Ürkütücü Hikayeler



Bir gün annemle babam tatile gitmişti.ben evde tektim.bir akşam üç arkadaşım benim evde tek olduğumu biliyorlardı.rahat edecektik, ama biz birbirimize korkunç hikayeler anlatmayı çok seven dört arkadaştık. o gece diğer gecelerden farklı bir gece olacağa benziyordu.arkadaşlarım bi hikaye anlatı ben bi hikaye anlattım.en sonunda birbirimizi korkutma oyununa gelmişti.ışıkları söndürdük ve oyun başladı.ben evimizin en alt katında tam olarak on senedir kulanılmayan bir odaya saklandım.perdeleri yırtık pırtık,ve camları kırılmış ve çatlamış bir odaydı burası.ebe aramaya başladı.herkesi buldu, ama benim böyle bir yerde olacağım hiç akıllarına gelmemişti.ama sadece ben öyle sanıyordum heralde. arkadaşım odayı buldu, içeri tam girecekken ben onu gördüm ve odanın içinde ilerlemeye başladım.bir kapı gördüm, ve hemen dalarak içeri girdim.üstünde daktilo olan minik bir masa vardı, hemen onun altına girdim.bi beş dakika boyunca beni aradı ve odayı buldu.ama birden onun üzerinde bi gariplik hissettim kapıyı kapattı ve artık yavaş yavaş hareket etmeye başlamıştı.korkuyordum ne olduğunu merak ettim ve kafamı kaldırdığımda gördüğüm şey.arkadaşım sandığım o şeyi gördüğümde dona kalmıştım.o simsiyah bir elbisesi olan siyah suratlı bir cisimdi.bana doğru bakıyordu.o şey bir kız çocuğuydu.benden küçük olduğundan eminim.birden beni o masanın altından çıkardı.Bunu Nasıl Yaptıysa beni karşı duvara çarptı.benim o anda yapabildiğim tek şey bağırmaktı avazım çıktığı kadar bağırdım diğer arkadaşlarım beni duydu ve odaya geldiler ama bir türlü kapıyı açamadılar çok korkuyordum bana pis pis gülüp camdan çıktı ve gitti.
ertesi gün anladık ki o gece benim saklandığım odada aynı tarihte orda bi kız çocuğu ölmüş.bu olay 1998 senesinde olmuştur...

ALINTI

Benzer Konular

Korkunç / Ürkütücü Hikayeler kategorisindeki Küçük Kız - Yeni Ürkütücü Hikayeler konusuna benzer yazılar. Küçük Kız - Yeni Ürkütücü Hikayeler yazısını beğendiyseniz belki bu konular da ilginizi çekebilir.


Zaman: GMT +2 Saat:17:08

©2005 - 2013 X-Paylasim.com - Genel eğlence ve bilgi paylaşım platformu. SimpleX vBulletin Theme
Web Dizini Powered by vBulletin® Version Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd. SEO by vBSEO 3.3.1 1 2