Mezarlıktaki Korkunç Olay [+18 Korkunç Hikayeler]

X-Paylaşım Facebook Hayran Sayfası
-
15 Temmuz 2009/15:30 #1

Mezarlıktaki Korkunç Olay [+18 Korkunç Hikayeler]

Mezarlıktaki Korkunç Olay [+18 Korkunç Hikayeler]Genç bir üniversiteli kız trajedik bir olay sonucu ölür baba kızının sesini devamlı duyduğunu söyler Baba Gelbeni kurat.Adam başta önemsemez bu olayı fakat hergün her yalnız kaldığında bu sesi duyması hayra alemet değildir kalkar bu konuyu eşiyle paylasır.Eşi kocasının kafayı yedğini düşünür ve kocasını psikoloğa götürür doktorlar adama türlü tedaviler uygularlar fakat adam kızının sesini duyduğu konusunda inat etmektedir.Doktorlar en iyisi kızın mezarını babasına göstermektir belki ozaman gerçeği kabul eder diyerekten babasını alırlar mezarlığa giderler doktorlar şöyle der bak bütün insanların evlatları aileleri burda ölenler bunlar hep ama adam mezarı görmek ister mezara gittiklerinde biraz şaşırırlar yeni mezar içine çökmüştür baba mezarlık bekcisini çağırır ve sorusunu sorar : Yeni mezarlarda böyle çöküntüler olur mu ? der. Mezarlık bekcisi kızarır ve evet olur der. Kızın babası başkomser olduğu için bekçinin birşeyler gizlediğini anlar ve savcılıktan mezarın acılması için izin ister mezarı açalar kızın naaşı mezarda değildir ve hemen mezarlık bekcisi sorguya alınır mezarlık bekcisi olayı anlatır.Bekçinin kulubesine giderler kız sıcak su dolu bir kuvvetin içinde dir.Meğersem bekci yeni ölmüş ölülerin vicudlarını sıcak suda ısıtıp tecavüz etmektedir.Kız tekrar yıkanır ve gömülür o günden sonra baba kızını birda rüyasında görmez.Bekçi psikolojik tedavi görür ve nakledildiği hapis hanede başka bir mahkum tarafından öldürülür.
15 Temmuz 2009/16:37 #2
gercek mı bu
ama bu tur kısılerın sonucu hep oluyom oluyor onların cezasını ıcerıde kesıyorlar sız sız olun sakın ama sakın ne tecavuzden de gasptan ıcerı dusun yoksa otekı dunyaya bıletınız kesıldı demektır....:S
17 Temmuz 2009/14:42 #3
sabah okumama rağmen ürktüm saol kardeş
5 Eylül 2009/06:50 #4
ALLAHIM YARABBİM ya saçmalığa bak
23 Nisan 2010/16:44 #5
Biraz daha sallamayamış ki atıyo bea..!

Benzer Konular

Korkunç / Ürkütücü Hikayeler kategorisindeki Mezarlıktaki Korkunç Olay [+18 Korkunç Hikayeler] konusuna benzer yazılar. Mezarlıktaki Korkunç Olay [+18 Korkunç Hikayeler] yazısını beğendiyseniz belki bu konular da ilginizi çekebilir.


Zaman: GMT +2 Saat:07:02

©2005 - 2013 X-Paylasim.com - Genel eğlence ve bilgi paylaşım platformu. SimpleX vBulletin Theme
Web Dizini Powered by vBulletin® Version Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd. SEO by vBSEO 3.3.1 1 2