Euro Truck Simulator Türkçe Oyun Yaması

X-Paylaşım Facebook Hayran Sayfası
-
30 Haziran 2009/15:37 #1

Euro Truck Simulator Türkçe Oyun Yaması

Euro Truck Simulator Türkçe Yama


Tanıtım ve Kurulum Bilgileri:
Euro Truck Simulator, SCS Software tarafından geliştirilen bir araba simülasyon oyunudur. Oyunda tır ve kamyonlarla Roma, Berlin, Madrid ve Prag gibi Avrupa şehirlerinde kargo taşımacılığı yapıyorsunuz. Tüm yol seyahat kurallarının geçerli olduğu oyunda amacınız kaza yapmadan zamanında yükünüzü belirlediğiniz hedefe ulaştırmaktır. Oyun boyunca Avrupa'nın en güzel şehirlerini ziyaret ediyorsunuz ve buralardan yüklediğiniz kargoları yeni yerlerine ulaştırıyorsunuz.
Euro Truck Simulator oyununda yol şebekesi olarak, gerçek Avrupa yolları baz alınır. Oyundaki taşıma araçları gerçekteki araçlarla kopya gibidir. Kendinizi dev gibi bir tırın içerisinde hissedeceksiniz.
indireceğiniz bu dil eklentisiyle EuroTruck Simulator oyununu Türkçe olarak oynayabileceksiniz. Yamayı sitemizden ücretsiz olarak indirebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Yamanın Kurulumu:
Yamayı kurmaya başlamadan önce Euro Truck Simulator oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. indirdiğiniz rar dosyası içerisindeki "ETS TR v1.0.scs" dosyasını "Belgelerim\Euro Truck Simulator\mod" klasörüne kopyalayınız. Oyunu tekrar açtığınızda Türkçe olacaktır.
Not: Her ihtimale karşı orjinal "ETS TR v1.0.scs" dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer yamadan memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Euro Truck Simulator Türkçe Yama İndir

Benzer Konular

Oyun Türkçe Yamaları kategorisindeki Euro Truck Simulator Türkçe Oyun Yaması konusuna benzer yazılar. Euro Truck Simulator Türkçe Oyun Yaması yazısını beğendiyseniz belki bu konular da ilginizi çekebilir.


Zaman: GMT +2 Saat:05:32

©2005 - 2013 X-Paylasim.com - Genel eğlence ve bilgi paylaşım platformu. SimpleX vBulletin Theme
Web Dizini Powered by vBulletin® Version Copyright ©2000 - 2009, Jelsoft Enterprises Ltd. SEO by vBSEO 3.3.1 1 2